Seleccionar página

ORGANIGRAMA

Equip de direcció

Directora: Rebeca Menchón

Secretari: Jordi Benito

Cap d’Estudis: Sílvia Rodríguez

Cap d’Estudis adjunta: Imma Sanchis

Cap d’Estudis Cicles: Carme Pinyol

Coordinadora Pedagògica: Magda Moliné

 

Equip de coordinació

C. d’Informàtica: Gema Heras

C. TIC: Laia Valls

C. LIC: Judit Alaball

C.de Riscos Laborals: Chus Cremades

C.de 1r ESO: Montse Santacana

C.de 2n ESO: Claudia Castells

C.de 3r i 4t ESO: Sergi Vallès

C.de 1r Batxillerat: Magda Aguiló

C.de 2n Batxillerat: Fran Rodriguez

C. Cicles: Dolors Pizarro

C.del CAI: Dolors Pizarro

C.de SAD: Yolanda Piñol

C.del CFGS AEA: Ivan Artígas

C.de Futbol: Bienve Gómez

C. del TREC: Jordi Beneito / Joan Julibert

C. de Sortides i Activitats de Centre: Jordi Suriol

C. del PCE: Joan Ramon Pons

C. de Comunicació: Ivan Pizarro / Jordi Llavina

C. del PAT: Leyre Contreras / Magda Moliné

C. de PM: Isabel Cabrera

 

Orientadors Educatius

Orientador 1r ESO: Leyre Contreras

Orientador 2n ESO: Laura Ramon

Orientadora 3r ESO: Helena Bejiga

Orientadora 4t ESO: Pepi Lucas

Orientadora Batx: Carolina Ojeda

Orientador PATI: Patricia Santoyo

Orientadora FP: Mar López 

 

Caps de departament

C.Socials: Pere Cervera

Ll. Estrangeres: Sònia Rubió

Ll. Catalana: Roser Esteban

Ll. Castellana: Sara Hermosa

C. Naturals: Isabel Cabrera

E. Visual i Plàstica: Helena Gonzàlez

Música: Mateu Cànaves

Tecnologia: Joan Rodriguez

Matemàtiques: Conchi Hito

Educació Física: Laura Puértolas

Orientació Educativa: Laura Ramon

Orientació Educativa FP: Mar López

Cap departament CAI: Dolors Pizarro

Cap departament DAS: Yolanda Piñol

 

Tutories d’ESO

1rK: Montse Santacana 

1rL: Josep Maria Marrugat

1rM: Anna Casals

Cotutor 1rM: Pere Bolet

1rN: Natàlia Salmeron

2nK: Claudia Castells

Cotutora 2nK: Mercè Guilera

2nL: Jandro Gazquez

2nM: Roger Gol

2nN: Laura Ramon

3rK: Judit Alaball

Cotutora 3rK: Núria Urgell

3rL: Ernest Cid

3rM: Carolina Ojeda

Cotutor 3rM: Sergi Valles

3rN: Helena Bejiga

4t HSA: Laura Puértolas

4t CT: Anna Sabaté

4t CICLES: Miguel Martín (Emma S)

Cotutora 4t CICLES: Patricia Santoyo

4t MAP: Pepi Lucas (Laura Martínez)

Cotutor 4t MAP: Custo Muñoz

 

Tutories de Batxillerat

1rA: Ivan Pizarro

Cotutora 1rA: Anna Vallès (Caterina C)

1rB: Anna Garriga

Cotutor 1rB: Fèlix Pardo

1rC: Núria Casacuberta

1rD: Magda Aguiló

1rE: Chus Cremades

Cotutora 1rE: Trini Jimenez

2nA: Helena González

Cotutora 2nA: Eva Sans

2nB: Fran Rodriguez

2nC: Jordi Beneito

2nD: Roser Esteban

Cotutor 2nD: Joan Julibert (Pau Biarnès)

2nE: Sara Hermosa

Cotutora 2nE: Eva Pérez

 

Tutories Cicles Formatius

CFGM CAI-A: Adrià Gazulla

CFGM CAI-B: Àngel Fernández

CFGM CAI-Practicas: Dolors Pizarro

CFGS SAD: Isabel Carricoba

Futbol 1r nivell: Bienve Gómez

Futbol 2n nivell: Ivan Artigas

CCFGS AEA 1: Jordi Suriol 

CFGS AEA 2: César Frattarola